Folie reklamowe Katowice

FOLIE REKLAMOWE
OWV ONE WAY VISION   DRUKOWANE   PLOTEROWE

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE NASZYM KLIENTOM

Folie reklamowe owv Katowice
Folie reklamowe Śląsk

▽  FOLIE REKLAMOWE

Chcesz uatrakcyjnić swój lokal lub sklep spersonalizowaną reklamą, tak, aby wyróżniał się on z tłumu? Do takich zadań zostały stworzone właśnie folie reklamowe, na których umieścisz dowolną, zaprojektowaną przez siebie lub swojego grafika reklamę. Jeśli nie masz pomysłu, jak się do tego zabrać, chętnie pomożemy Ci w przygotowaniu oryginalnego i ciekawego projektu graficznego! Folie reklamowe to przede wszystkim folie owv, folie z nadrukiem oraz folie ploterowe. Folie owv, określane także jako folie one way vision tworzą na szybie efekt zbliżony do lustra weneckiego. Dzięki dziurkowanej strukturze nie ograniczają dostępu światła, a przy tym zapewniają pełną widoczność na zewnątrz. Znakomicie sprawdzają się nie tylko w miejscach pracy, ale także na m.in. środkach komunikacji publicznej. Ich przeciwieństwem są folie z nadrukiem, o gładkiej i jednolitej powierzchni. Mocno redukują one wpadające do środka promienie słoneczne i w odróżnieniu od folii OWV nie pozwalają na obserwację otoczenia zewnętrznego. Wśród nich znajdziesz także folie monomeryczne z nadrukiem oraz folie polimerowe z nadrukiem. Folie reklamowe okienne to również folie ploterowe, dzięki którym stworzysz na drzwiach lub witrynie swojego lokalu dowolną dekorację, wzór, lub napis, jakich nie będzie mieć nikt inny.


Folie owv one way vision
Folie owv Katowice
Folie owv Śląsk
SZYBKA WYCENA
WYPEŁNIJ FORMULARZ

▽  FOLIE OWV ONE WAY VISION


Co wyróżnia folie OWV na okna ?

Folie OWV z nadrukiem są najczęściej stosowanym i wybieranym przez Klientów rodzajem folii reklamowych. Wynika to z ich szerokiego zakresu zastosowania, właściwości, a także nieskomplikowanego montażu na dowolnej, płaskiej powierzchni oraz niskiej cenie. Elementem wyróżniającym folie reklamowe na szyby one way vision jest ich charakterystyczna struktura. To samoprzylepna folia perforowana, pokryta maleńkimi dziurkami, które mają za zadanie oszukanie ludzkiego oka. Poprzez utworzenie na zewnętrznej stronie okna wyraźnej, atrakcyjnej powierzchni reklamowej, przy jednoczesnym zapewnieniu dostępu naturalnego światła do wnętrza. Osoby przebywające w środku przez cały czas doskonale widzą również to, co dzieje się poza lokalem. Reklamowe folie owv działają jak lustro weneckie oraz folie lustrzane. Są widoczne w dzień, kiedy padające od strony zewnętrznej światło słoneczne jest mocniejsze od natężenia światła w środku. Podobieństw możemy doszukiwać się także w zachowaniu w porze wieczornej, przy zapalonym w pomieszczeniu świetle. Jeśli we wnętrzu jest jaśniej niż na zewnątrz, wtedy też efekt tworzony przez folię owv z nadrukiem nie będzie niestety widoczny. Przy mocnej różnicy natężenia światła od środka reklama całkowicie zniknie. To drobna niedogodność, najbardziej odczuwalna podczas krótkich, zimowych dni kiedy to reklama na oknie po zapaleniu światła nie będzie widoczna.


Folie OWV na okna z montażem

Nadruki fotograficzne na foliach OWV są wykonywane w bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu nasi Klienci mogą umieścić na nich dowolne zdjęcia, napisy reklamowe oraz grafiki. Reklama na okno w postaci folii owv one way vision to idealny wybór w szczególności na pokrycie witryn sklepowych oraz lokali. Doskonale sprawdzi się także w miejscach, w których musimy zapewnić widoczność od wewnątrz oraz przy ekspozycjach krótkookresowych.


Folie reklamowe wyróżniają się również bardzo dobrą przyczepnością do płaskich, szklanych powierzchni, co przekłada się na ich trwałość. Folie OWV z nadrukiem są montowane od zewnątrz, idealnie sprawdzają się jako nośnik reklamowy pod konkretne akcje promocyjne. Poprzez swoją strukturę i brak możliwości laminacji ich żywotność jest mocno uzależniona od stopnia nasłonecznienia lokalu. Po założeniu na oknie stają się praktycznie niewidoczne od strony wewnętrznej. Dopiero przy bliskim przyjrzeniu się, możemy zauważyć drobną siateczkę na szybie. Do niewątpliwych zalet folii reklamowych okiennych należy zaliczyć ponadto możliwość ich łatwego usunięcia bez pozostawiania śladów, pozostałości i uszkodzeń.


Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu sprzedaży, oraz projektowania graficznego folii, a także bezpośredniego montażu folii reklamowych. Zapewniamy montaż na terenie Śląska i okolic.


Folie OWV na okna z projektem graficznym

Folie reklamowe na szyby mają na celu zaprezentowanie oferty Twojej firmy oraz oznakowanie i wyróżnienie Twojego lokalu i miejsca pracy. Klientów, którzy nie mają własnego grafika, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Możemy przygotować dla Ciebie wymarzony projekt, ponieważ posiadamy własne studio, a przy tym dysponujemy odpowiednimi do tego zadania umiejętnościami. Wystarczy, że prześlesz nam materiały, które chcesz umieścić na foliach reklamowych z nadrukiem a przygotujemy projekt zgodnie z Twoją wizją.Folie reklamowe owv - Realizacje


Folie reklamowe z nadrukiem
Folie z nadrukiem Katowice
Folie reklamowe z nadrukiem Śląsk
SZYBKA WYCENA
WYPEŁNIJ FORMULARZ

▽  FOLIE Z NADRUKIEM


Co wyróżnia folie z nadrukiem na okna ?

Pełne folie reklamowe na okna są widoczne na szybach w każdym momencie, bez względu na porę dnia oraz warunki oświetleniowe panujące na zewnątrz, jak i we wnętrzu. Jest to podstawowa właściwość, odróżniająca je od folii dziurkowanych one way vision o perforowanej strukturze. Należy mieć na względzie, że reklama na szybę tworzona przez folię pełną ogranicza widoczność – nie prześwituje, a także w znacznym stopniu blokuje dostęp światła, co w niektórych przypadkach może jednak stanowić drobną niedogodność.


W grupie folii reklamowych pełnych znajdują się folie monomeryczne z nadrukiem oraz folie polimerowe z nadrukiem. Różnią się one między sobą swoją żywotnością i przeznaczeniem. Pierwsze z nich są tańsze, jednak ze względu na mniejszą elastyczność mogą być aplikowane jedynie na równych, gładkich oraz sztywnych powierzchniach. To folie do zastosowania średnioterminowego. Folie polimerowe należą natomiast do materiałów droższych, a przy tym trwalszych oraz o szerszym zakresie wykorzystania. Lepiej radzą sobie w różnych warunkach, a także na nieidealnych powierzchniach. Możemy stosować je przy drobnych nierównościach, wyżłobieniach, czy falowaniach. Doskonale sprawdzają się przy kampaniach długookresowych.


Folie z nadrukiem na okna z montażem

Pełne folie reklamowe z nadrukiem charakteryzują się świetnym nasyceniem barw i ostrością wydruku. Każdą z nich zawsze automatycznie drukujemy z drugą warstwą laminatu ochronnego. W ten sposób otrzymujemy dwuwarstwową folię o podwyższonej klasie odporności na blaknięcie pod wpływem promieniowania UV. Reklama na okno w postaci folii z nadrukiem jest montowana bezpośrednio od zewnątrz witryny. Możemy również przykleić ją od środka tak, aby grafika pozostała widoczna na zewnątrz. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie w sytuacji, gdy boimy się o akty wandalizmu, zarysowanie reklamy, czy np. jej częściowe zerwanie. Folia z nadrukiem montowana od wewnątrz będzie bezpieczna i nie do uszkodzenia.


Poza przygotowaniem folii reklamowych samoprzylepnych nasza firma oferuje również profesjonalny montaż reklam na szybę. Świadczymy usługi na terenie całego województwa śląskiego, jednak przy większych zleceniach możemy dotrzeć do miast ościennych, skontaktuj się z nami.


Folie z nadrukiem na okna z projektem graficznym

Atrakcyjny pod względem wizualnym projekt graficzny to podstawa każdej dobrej reklamy. Jeśli brak Ci pomysłów na jego stworzenie lub też nie znasz żadnego grafika, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem! Chętnie pomożemy Ci w tym zadaniu, dzięki czemu załatwisz wszystko w jednym miejscu, począwszy od stworzenia projektu, przez jego druk na wybranej folii reklamowej, aż po sam jej montaż. Przykuwające wzrok folie reklamowe z nadrukiem ożywią i wyróżnią Twój lokal oraz nie pozwolą przejść obok niego obojętnie. Jeśli masz swoje materiały, wystarczy, że prześlesz je nam na adres e-mail zgodnie z określoną poniżej specyfikacją.Folie reklamowe z nadrukiem - Realizacje


Folie ploterowe Katowice
Folie ploterowo wycinane Katowice
Folie ploterowe Śląsk
SZYBKA WYCENA
WYPEŁNIJ FORMULARZ

▽  FOLIE PLOTEROWE


Co wyróżnia folie ploterowe na okna ?

Folie ploterowe od pozostałych folii reklamowych odznaczają się tym, że zostały przystosowane do wycinania na ploterze, a przy tym nie są przeznaczone do zadruku. Dzięki temu powszechnie wykorzystuje się je w branży reklamowej, do dekorowania i wyróżniania miejsc pracy, stoisk targowych, punktów usługowych i gastronomicznych oraz sklepów. Folie wycinane nadają się doskonale do tworzenia napisów, czy wyraźnego zaznaczenia danych kontaktowych oraz godzin otwarcia na drzwiach lokalu. Elementem wyróżniającym ploterowe folie reklamowe na szybę jest również ich pełne zabarwienie, od góry do dołu. Nie trzeba zabezpieczać ich dodatkową warstwą laminatu, chroniącą reklamę przed blaknięciem w wyniku ekspozycji na zewnątrz.


Podstawowe folie reklamowe wycinane ploterowo to folie monomeryczne, polimerowe oraz wylewane. Folie wycinane monomeryczne są najmniej trwałe z powyższych, przeznaczone przede wszystkim do ekspozycji krótko i średniookresowych na płaskich, gładkich powierzchniach. Lepszymi właściwościami odznaczają się folie polimerowe. Cechuje je większa wytrzymałość oraz możliwość aplikowania również na nierównych powierzchniach, np. ze żłobieniami, czy falowaniami. Za najlepsze folie ploterowe uznaje się dzisiaj folie wylewane. Są wyjątkowo trwałe, a ponadto odporne na rozciąganie i przystosowane do montażu w różnych warunkach i miejscach. W nienaruszonym stanie będą spełniać swoje funkcje nawet przez 10 lat.


Folie ploterowe na okna z montażem

Folie reklamowe z tej grupy są wycinane na określony wzór na urządzeniu tnącym – ploterze. Mogą przybrać postać zarówno mniejszych, jak i większych elementów, o czym zadecyduje konkretny projekt reklamy na okno. Każdy z nich po wycięciu jest przenoszony na specjalny papier transferowy, który pozwala na naklejenie kilku części za jednym razem. Dzięki temu aplikacja folii ploterowych jest znacznie prostsza, niż mogłoby się to wydawać. W ten sposób nie zachodzi ryzyko krzywego naklejenia warstwy tekstowej lub przesunięcia się któregokolwiek z elementów, pozwala nam to na idealne przeniesienie reklamy na szybę pomimo jej skomplikowanej formy.


Jeżeli chcesz jednak skorzystać z profesjonalnych usług montażowych oraz zyskać pewność, że Twoje folie reklamowe na szybę zostaną naklejone w sposób prawidłowy i estetyczny, wystarczy, że poinformujesz nas o tym. Świadczymy kompleksowe usługi, w ramach montażu folii reklamowych na terenie Śląska.


Folie ploterowe na okna z projektem graficznym

Zadaniem folii reklamowych jest przedstawienie aktualnej oferty Twojej firmy, a następnie ich usunięcie i wymiana na nowe, ze świeżą promocją. Wiąże się to niestety z koniecznością przygotowywania częstych projektów graficznych. Jeśli nie masz pomysłu, w jaki sposób zareklamować swoje usługi lub uatrakcyjnić wygląd swojej witryny, skontaktuj się z nami! Wykonujemy od podstaw projekty graficzne w formie odpowiedniej i nadającej się do cięcia ploterem dlatego też zapewnimy Ci kompleksową obsługę w tym zakresie.Folie reklamowe ploterowane - Realizacje


Folie reklamowe Katowice
Folie reklamowe Śląsk

NAZWA FIRMY

CHILLI-GROUP

Krzysztof Trela


ADRES FIRMY

41-709 Ruda Śląska

Hallera 18A

NIP.6342533010


ZAPRASZAMY

PN. - PT. od 9:00 do 17:00


KONTAKT Z NAMI
ZOSTAW NUMER
ODDZWONIMY

Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności i poprawnego działania strony oraz uzyskania anonimowych danych statystycznych. Klikając przycisk 'akceptuje' wyrażasz zgodę na zapis wszystkich plików cookies, oraz akceptujesz zasady bezpieczeństwa strony której pełna treść jest dostępna tutaj. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę, poprzez zmianę preferencji na stronie Zasady Bezpieczeństwa lub poprzez zmianę ustawień przeglądarki.

UWAGA MAMY AKTUALNIE ROK 2021

Twoja przeglądarka przestała być aktualizowana w 2015r

Ze względu bezpieczeństwa strony, oraz zapewnienia jej prawidłowego funkcjonowania
prosimy o korzystalie z aktualnych wersji przeglądarek takich jak CHROME i FIREFOX


POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : CHROME
POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : FIREFOX
Zalecane przeglądarki