Folie prywatyzujące Katowice

FOLIE PRYWATYZUJĄCE
MROŻONE   MLECZNE   DEKORACYJNE

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE NASZYM KLIENTOM

Folie mrożone Katowice
Folie prywatyzujące Śląsk

▽  FOLIE PRYWATYZUJĄCE

Folie prywatyzujące, to grupa folii okiennych w których znajdziesz folie mrożone, folie mleczne oraz folie dekoracyjne z wzorami zagwarantują Ci upragnioną prywatność. Sprawdzą się w biurze i domu. Często stosowane w biurach, gabinetach lekarskich, salonach kosmetycznych, salach wykładowych i konferencyjnych, a także wszędzie tam, gdzie pragniemy osłonić się od spojrzeń i otoczenia zewnętrznego. Folie prywatyzujące zapewniają ochronę przez cały czas, niezależnie od pory dnia i pogody. Ich istotną właściwością jest również to, że pomimo stworzenia prywatnych, komfortowych warunków do pracy, nie zaciemniają one w znacznym stopniu naszego wnętrza. Do środka będą ciągle przedostawać się przyjemne, jasne promienie, które dzięki foliom dekoracyjnym, mlecznym i mrożonym staną się jednak łagodniejsze i bezpieczniejsze dla naszych oczu, a to dzięki znacznej redukcji rażenia słonecznego. Folie mrożone wpadają w delikatnie grafitowy odcień i są również bardziej plastyczne co pozwala na ich obróbkę ploterem. Różnorodnymi strukturami wyróżniają się także należące do tej grupy folie dekoracyjne, dostępne w wielu wzorach. Jeśli interesują Cię klasyczne, folie prywatyzujące o białej lub delikatnie kremowej barwie, idealnym wyborem będą folie mleczne na okna.


Folie mrożone
Folie mrożone Katowice
Folie mrożone Śląsk
SZYBKA WYCENA
WYPEŁNIJ FORMULARZ

▽  FOLIE MROŻONE


Co wyróżnia folie mrożone na okna ?

Folie mrożone w delikatnych odcieniach grafitu charakteryzują się bardzo wysoką przepuszczalnością światła naturalnego do wnętrza pomieszczenia. Jednocześnie całkowicie blokują możliwość podejrzenie w jedną i w drugą stronę. Dzięki ich strukturze możemy zagwarantować sobie oraz swoim Klientom prywatność i komfortowe warunki, a przy tym cieszyć się jasnymi i pogodnymi promieniami wpadającymi do środka. Nie są one jednak tak ostre i rażące, ponieważ folie szronione działają podobnie jak blenda fotograficzna. Rozbijają światło na delikatniejsze, bezpieczniejsze i przyjaźniejsze dla ludzkiego oka. Pozwala to na efektywniejszą pracę przy komputerze, dlatego też zarówno folie prywatyzujące mrożone, jak i folie mleczne są rekomendowane do przestrzeni biurowych oraz gabinetów lekarskich i salonów kosmetycznych. Ponadto, możemy używać ich także na potrzeby prywatne, we własnych domach, jako folie na szyby balkonowe oraz folie na okno do łazienki.


Wykorzystywane przez nas folie matowe z efektem szronu to wysokiej jakości folie polimerowe. Taka folia świetnie sprawdza się przy długookresowych ekspozycjach wewnętrznych i zewnętrznych. Jest trwała i jednocześnie plastyczna, przez co nadaje się do wycinania na ploterze. Folie szronione polimerowe są ponadto przeznaczone do m.in. druku jak również dzięki plastyczności nadają się do obróbki ploterowej.


Folie mrożone na okna z montażem

Matowe folie okienne montujemy od wewnętrznej strony pomieszczenia oraz oklejamy nimi okna do odpowiadającej Klientowi wysokości, w zależności od ulokowania konkretnego miejsca pracy oraz indywidualnych potrzeb. Polimerowe folie mrożone prywatyzujące na szyby z naszej oferty posiadają klej semi-permanentny. Jest to klej akrylowy, czysty oraz transparentny który da się łatwo usunąć przy demontażu, folia po naklejeniu na szklaną powierzchnię tworzy efekt szkła „wytrawianego” lub „piaskowego”.


Folie szronione to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które zapewni nam całkowitą prywatność, a przy tym nie zaciemni pomieszczenia, w którym pracujemy. Osobom, planującym wyposażyć się właśnie w tego rodzaju funkcjonalne i ozdobne folie mrożone na okna przypominamy, że nasz zespół świadczy również usługi ich profesjonalnego montażu. Działamy na terenie całego województwa śląskiego, jednak przy większych zleceniach możemy dotrzeć do dowolnego miasta w Polsce skontaktuj się z nami.


KARTA PRODUKTU - SPECYFIKACJA TECHNICZNA :Folie mrożone prywatyzujące - Realizacje


Folie mleczne
Folie mrożone Katowice
Folie mrożone Śląsk
SZYBKA WYCENA
WYPEŁNIJ FORMULARZ

▽  FOLIE MLECZNE


Co wyróżnia folie mleczne na okna ?

Folie mleczne, podobnie jak folie mrożone gwarantują pełną prywatność zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Ich struktura zapewnia bardzo dobrą przepuszczalność światła, jednocześnie całkowicie blokując możliwość podejrzenia nas z drugiej strony. Przepuszczalność światła widzialnego w zależności od konkretnego produktu w naszej firmie oscyluje w granicach 60-70%, natomiast redukcji promieni UV sięga 95%. Nawet wieczorem, po zapaleniu lamp w pomieszczeniu folie białe wciąż będą spełniać swoją funkcję. Są one dostępne w delikatnych, ciepłych odcieniach zbliżonych do bieli, przez co niezwykle łatwo dopasujemy je do każdego wnętrza, bez względu na jego stylistykę. Może być to nowoczesna przestrzeń biurowa, klasyczna łazienka w domu, czy jedna z urokliwych kawiarni w centrum miasta. Folie matowe sprawdzają się w różnorodnych miejscach i mają wiele zastosowań, dlatego tak chętnie wybierają je zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy.


Mleczne folie prywatyzujące działają w sposób zbliżony do blendy fotograficznej. Podobieństw możemy doszukiwać się tu w rozbijaniu światła dziennego na bardziej delikatne i przyjazne dla ludzkiego oka, co w znacznym stopniu redukuje problem rażenia słonecznego a światło które do nas trafia jest delikatne i rozbite. Folie matujące zapewniają dzięki temu dodatkowy komfort podczas pracy przy komputerze. Właśnie dlatego spotkamy się z nimi w większości biur, czy na salach wykładowych.


Folie mleczne na okna z montażem

Folie matowe, jakie przygotowaliśmy w naszej ofercie to folie prywatyzujące samoprzylepne w klasycznym białym odcieniu i drugim delikatnie wchodzącym w szare tonacje. Są one standardowo montowane od wewnątrz pomieszczenia. Pozwalają na częściowe oklejenie okna do odpowiadającej nam wysokości. W zależności od wielkości przeszklenia oraz lokalizacji okien każdy z Klientów może zdecydować się w tym przypadku na inny wariant. Oferowane przez nas folie matujące mogą zostać naklejone na praktycznie każdym rodzaju szklanych powierzchni. Świetnie trzymają się na szybach pojedynczych, barwionych, refleksyjnych, czy zespolonych. Warto również dodać, że folie mleczne nie są na tyle plastyczne i elastyczne co folie mrożone, dlatego też nie mogą być przyozdabiane wycinanymi ploterowo wzorami.


Folie mleczne na szyby to prosty sposób na prywatność bez utraty światła dziennego, jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy z montażem i chcesz, aby ozdobne folie na okna służyły Ci przez lata, skorzystaj z usług montażowych świadczonych przez naszą firmę. Szybko poradzimy sobie z każdym zleceniem, po to, abyś mógł cieszyć się w pełni komfortowymi warunkami do pracy i przyjmowania Klientów. Działamy na terenie województwa śląskiego gdzie zapewniamy fachowy montaż folii.


KARTA PRODUKTU - SPECYFIKACJA TECHNICZNA :

Folie mleczne prywatyzujące - Realizacje


Folie dekoracyjne z wzorami
Folie z wzorami Katowice
Folie dekoracyjne z wzorami Śląsk
SZYBKA WYCENA
WYPEŁNIJ FORMULARZ

▽  FOLIE DEKORACYJNE


Co wyróżnia folie dekoracyjne na okna ?

Folie ze wzorami to ciekawy sposób dekoracji okien, witryn oraz ścianek działowych, który możemy wykorzystać w wielu miejscach. To, co wyróżnia dekoracyjne folie na okna, to wzory nanoszone na całkowicie bezbarwną folię. Dzięki temu na szybie widzimy jedynie sam wzór. Efekt jest podobny, jak w przypadku folii ploterowych, z tą jednak różnicą, że folie prywatyzujące o dekoracyjnym charakterze są naklejane jako jeden element, w całości, a nie jako oddzielne części. Zwiększa to ich trwałość i jednocześnie zmniejsza ryzyko uszkodzenia, czy zadrapania podczas mycia szyb. Folia z wzorem stanowi całość jako jeden element co wydłuża jej żywotność.


Transparentna folia gwarantuje bardzo dobrą widoczność oraz przepuszczalność promieni słonecznych. O prywatność dbają w tym przypadku nanoszone na podkład wzory, które mogą występować w jednym z kilku wariantów do wyboru. Zdobienia na naszych produktach są dostępne w kolorze białym, mlecznym, matowym, srebrzystym, szarym, a nawet czarnym. Sam wzór zapewnia pewną widoczność, jednak jej stopień zależy od rodzaju zastosowanych folii ozdobnych na szyby. Przykładowo, folie matowe i folie mleczne utworzą mniejsze zaciemnienie niż folie ze wzorami w ciemnych kolorach. Kolory jasne takie jak matowy stanowią efekt półprzeziernego wzoru przez który delikatnie widać do środka, natomiast wzory w kolorze białym, czarnym są nie przezierne a widoczność uzyskujemy tylko na bezbarwnym podkładzie pomiędzy wzorem.


Folie dekoracyjne na okna z montażem

Oferowane przez nas folie dekoracyjne na szyby poza różnorodnymi kolorami, występują ponadto w wielu kształtach i formach. Możesz zdecydować się na klasyczne, geometryczne zdobienia w postaci cienkich lub grubych pasów, motywy abstrakcyjne, a także subtelne kwiaty, ule, wstęgi oraz wiele innych. Gwarantujemy, że jest w czym wybierać. Folie ozdobne nie umożliwiają jednak tworzenia własnych projektów i grafik. Wzory są już gotowe i dostępne w katalogu. Znajdziesz wśród nich m.in. propozycje idealne do salonów kosmetycznych, czy pokojów SPA, eleganckie folie dekoracyjne do restauracji, jak i nowoczesne folie prywatyzujące samoprzylepne do pokrycia szyb w biurach i miejscach pracy. Różne wersje kolorystyczne wzorów zapewnią także różny stopień przezierności.


Jeśli zdecydujesz się na upiększenie swojej przestrzeni jedną z wyjątkowych folii prywatyzujących, pamiętaj, że możemy wykonać dla Ciebie także jej profesjonalny montaż na dowolnie wybranej szklanej powierzchni. Jeśli jesteś spoza okolic Śląska, jednak składasz większe zamówienie na folie matowe, mleczne, czy szare, skontaktuj się z nami ponieważ przy większych realizacjach jesteśmy w stanie wykonać montaż w dalszych miastach.Folie dekoracyjne z wzorami - Realizacje


Folie prywatyzujące Katowice
Folie mrożone Śląsk

NAZWA FIRMY

CHILLI-GROUP

Krzysztof Trela


ADRES FIRMY

41-709 Ruda Śląska

Hallera 18A

NIP.6342533010


ZAPRASZAMY

PN. - PT. od 9:00 do 17:00


KONTAKT Z NAMI
ZOSTAW NUMER
ODDZWONIMY

Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności i poprawnego działania strony oraz uzyskania anonimowych danych statystycznych. Klikając przycisk 'akceptuje' wyrażasz zgodę na zapis wszystkich plików cookies, oraz akceptujesz zasady bezpieczeństwa strony której pełna treść jest dostępna tutaj. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę, poprzez zmianę preferencji na stronie Zasady Bezpieczeństwa lub poprzez zmianę ustawień przeglądarki.

UWAGA MAMY AKTUALNIE ROK 2021

Twoja przeglądarka przestała być aktualizowana w 2015r

Ze względu bezpieczeństwa strony, oraz zapewnienia jej prawidłowego funkcjonowania
prosimy o korzystalie z aktualnych wersji przeglądarek takich jak CHROME i FIREFOX


POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : CHROME
POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : FIREFOX
Zalecane przeglądarki