Folie przeciwsłoneczne Katowice

FOLIE PRZECIWSŁONECZNE
METALIZOWANE   KOMPOZYTOWE   CERAMICZNE

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE NASZYM KLIENTOM

Folie przeciwsłoneczne Katowice
Folie przeciwsłoneczne Śląsk

▽  FOLIE PRZECIWSŁONECZNE

Skutecznym sposobem na obniżenie temperatury we wnętrzach oraz zredukowanie kosztów ponoszonych na klimatyzację są folie przeciwsłoneczne okienne. To świetna ochrona przed słońcem, a przy tym w pełni bezpieczna dla zdrowia. Folie przeciwsłoneczne mogą obniżyć temperaturę nawet do kilkunastu stopni, co zdecydowanie poprawi nasze warunki do pracy w porze największych upałów. Folie przeciwsłoneczne występują jako folie metalizowane, folie ceramiczne oraz folie kompozytowe. Pierwsze z nich to folie lustrzane na szyby, ponieważ zaaplikowane na szklanej powierzchni utworzą efekt lustra weneckiego. Dzięki temu zapewnią nam również większą prywatność. Folie metalizowane należą ponadto do najciemniejszych ze wszystkich folii przeciwsłonecznych. Jeśli jednak nie zależy Ci na lustrzanym odbiciu, możemy zaproponować folie ceramiczne o bezbarwnej, przezroczystej powierzchni które są niewidoczne na szybie. Ostatnia grupa to folie kompozytowe na okna, napylane zarówno metalami, jak i ceramiką. Z jednej strony dają one delikatny efekt lustra, z drugiej jednak nie ograniczają przedostającego się do środka światła słonecznego. Wszystkie folie przeciwsłoneczne w naszej ofercie zostały pokryte warstwą filtra UV, redukuje on szkodliwy wpływ promieniowania słonecznego.


Folie metalizowane
Folie lustrzane Katowice
Folie lustrzane Śląsk
SZYBKA WYCENA
WYPEŁNIJ FORMULARZ

▽  FOLIE LUSTRZANE


Co wyróżnia folie przeciwsłoneczne metalizowane ?

Folie przeciwsłoneczne metalizowane są napylane cząsteczkami metali i srebra co tworzy metalizowaną srebrną powierzchnię, która skutecznie odbija promienie i redukuje rażenie słoneczne, jednocześnie zapewniając dostęp naturalnego światła do wnętrza. Ich montaż na szybach ma na celu ograniczenie nadmiernego nagrzewania się pomieszczeń w porze letniej oraz zapewnienie optymalnych warunków do pracy i przebywania w tych miejscach. Folie przeciwsłoneczne są nie tylko nieporównywalnie tańsze od standardowej klimatyzacji, ale również dużo lepsze. To rozwiązanie zdrowsze, niepowodujące alergii, czy przeziębień, które występują u wielu osób przebywających w pomieszczeniach chłodzonych przez klimatyzację.


Szczególna właściwość, która wyróżnia folie przeciwsłoneczne metalizowane to tworzony przez warstwę metalizowaną efekt lustra weneckiego, utrzymujący się w trakcie dnia. Poza odbiciem i redukcją energii słonecznej daje nam to dodatkowo poczucie prywatności i zabezpiecza przed możliwością zajrzenia do środka. Sami jednak przez cały czas widzimy to, co dzieje się na zewnątrz pomieszczenia. Folie lustrzane na szyby należą także do najciemniejszych ze wszystkich folii przeciwsłonecznych. O stopniu przepuszczalności światła będzie decydować w tym przypadku konkretny model. Im ciemniejszą warstwę grafitu wybierzemy, tym też da nam ona mocniejszy efekt lustra, co przełoży się również na większą wydajność samej folii. Przykładowo, folie przeciwsłoneczne na okna klasy 50 XC lub 60 XC spowodują praktycznie niezauważalną utratę światła. Jeśli jednak zdecydujemy się na folie z oznaczeniem 80 XC i powyżej, zauważymy, że we wnętrzu zrobiło się znacznie ciemniej.


Folie przeciwsłoneczne z montażem

Niezwykle istotne pozostaje to, że folie przeciwsłoneczne z montażem mogą być naklejane tylko od zewnątrz. Jest to jedyny rekomendowany i dopuszczalny przez producentów sposób ich aplikowania na okna, ponieważ folie przyciemniające naklejone od wewnątrz grożą ryzykiem pęknięcia szyby. Co jednak ważne, to właściwość specyficzna dla naszego obszaru geograficznego w którym stosowane są wkłady szybowe podwójne i potrójne.


Folie przeciwsłoneczne na szyby znajdą swoje zastosowanie na wszystkich rodzajach obiektów architektonicznych. Doskonale sprawdzają się na przeszkleniach w galeriach handlowych, budynkach biurowych, czy w salach konferencyjnych. Metalizowane folie przeciwsłoneczne, jakie oferujemy w naszej firmie, występują w wielu różnych wariantach. Folie weneckie lustro posiadają dodatkowy filtr UV, który chroni przedmioty przed blaknięciem, będącym następstwem długotrwałego narażenia na promieniowanie słoneczne. Pokrywa je ponadto powłoka SR, odpowiadająca za ich trwałość oraz łatwość w utrzymaniu podczas mycia szyb. Podwyższona odporność pozwala cieszyć się efektem, jaki tworzą przez długi czas. W ramach świadczonych usług nasza firma montuje folie przeciwsłoneczne zewnętrzne na terenie całego województwa śląskiego. Prawidłowa aplikacja przedłuża żywotność folii przeciwsłonecznych, a przy tym gwarantuje doskonałe rezultaty.


KARTA PRODUKTU - SPECYFIKACJA TECHNICZNA :Folie przeciwsłoneczne metalizowane - Realizacje


Folie przeciwsłoneczne kompozytowe
Folie przeciwsłoneczne kompozytowe Katowice
Folie przeciwsłoneczne kompozytowe Śląsk
SZYBKA WYCENA
WYPEŁNIJ FORMULARZ

▽  FOLIE KOMPOZYTOWE


Co wyróżnia folie przeciwsłoneczne kompozytowe ?

Folie przeciwsłoneczne kompozytowe występujące także pod nazwą folie multiglass lub półceramiczne, będą idealnym wyborem dla osób, które chcą połączyć właściwości folii ceramicznych i metalizowanych. Doskonale i z dużą wydajnością blokują one przedzierające się do wnętrz słońce, z drugiej strony są przy tym na tyle jasne, że w żadnym stopniu nie przyciemniają pomieszczeń od środka. To folie UV jaśniejsze niż metalizowane i odrobinę ciemniejsze niż ceramiczne, jednak wciąż praktycznie nie widoczne dla ludzkiego oka. Co więcej, za sprawą napylania metalami i ceramiką folie przeciwsłoneczne okienne z tej grupy tworzą również minimalny efekt lustra weneckiego, wpadający w szampańskie tony. W ten sposób uzyskamy delikatny efekt lustra bez utraty światła.


Każda folia obniżająca temperaturę, która znajduje się w naszej ofercie, posiada ponadto dodatkową warstwę filtra UV. Nie tylko skutecznie blokuje on dostęp słońca, ale ochrania także przedmioty przed blaknięciem, przez co wydłuża ich atrakcyjny, naturalny wygląd. Kompozytowe folie przeciwsłoneczne na szyby ze względu na złożoną konstrukcję są produktami trwałymi, spełniającymi swoje funkcje nawet przez kilka lat. Ich obecność na oknach w szczególnie nasłonecznionych miejscach pracy zapewni nam w pełni komfortowe warunki do realizowania obowiązków, bez uszczerbku na zdrowiu, czy samopoczuciu.


Folie przeciwsłoneczne kompozytowe z montażem

Folie przeciwsłoneczne kompozytowe, mimo że łączą w sobie cechy folii ceramicznych i metalizowanych, wyróżniają się na ich tle jedną, zasadniczą właściwością. Są to jedyne folie na rynku, które mogą być montowane bezpiecznie od wewnątrz, jednak tylko w oknach z wkładami 2-szybowymi. Pozostałe folie przeciwsłoneczne w sposób poprawny i „legalny” zgodny z zaleceniami producenta zamontujemy jedynie od zewnątrz.


Jeśli nie chcesz martwić się o ich prawidłową aplikację na szybie, powierz tę usługę naszej firmie. Żadna folia przeciwsłoneczna wewnętrzna nie stanowi dla nas wyzwania, ponieważ od lat specjalizujemy się nie tylko w ich sprzedaży, ale również profesjonalnym montażu folii okiennych na różnorodnych szklanych powierzchniach. Przy większych zamówieniach możemy dotrzeć do każdego miasta w Polsce. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na folię przeciwsłoneczną z montażem? Musisz wiedzieć, że jest to rozwiązanie znacznie tańsze niż zainstalowanie w budynku klimatyzacji. Folie przeciwsłoneczne na okna nie stwarzają przy tym ryzyka przeziębienia się, czy wystąpienia reakcji alergicznej na nadmierne przebywanie w klimatyzowanym pomieszczeniu.


KARTA PRODUKTU - SPECYFIKACJA TECHNICZNA :Folie przeciwsłoneczne kompozytowe - Realizacje


Folie przeciwsłoneczne ceramiczne
Folie przeciwsłoneczne ceramiczne Katowice
Folie przeciwsłoneczne ceramiczne Śląsk
SZYBKA WYCENA
WYPEŁNIJ FORMULARZ

▽  FOLIE CERAMICZNE


Co wyróżnia folie przeciwsłoneczne ceramiczne ?

Folie przeciwsłoneczne ceramiczne, występujące również pod nazwą jasne folie przeciwsłoneczne to najnowsze rozwiązanie w zakresie ochrony wnętrz przed słońcem. Folia przeciwsłoneczna bezbarwna dzięki zastosowaniu warstwy ceramicznej staje się przeźroczysta oraz niewidoczna na szybie. Nie tworzy zatem efektu lustra, charakterystycznego dla produktów z metalizowaną powłoką. W porównaniu do najciemniejszych metalizowanych folii przeciwsłonecznych ceramiczne folie przeciwsłoneczne na okna zapewniają lepszą przepuszczalność światła, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów redukcji temperatury. W wyniku ich montażu ograniczamy dostęp światła o ok. 20%, co jednak w żadnym stopniu nie jest zauważalne przez ludzkie oko. Produkty, które przygotowaliśmy w naszej firmie, posiadają dodatkowo specjalną warstwę filtra UV, skutecznie blokującą dostęp szkodliwego promieniowania. Co więcej, pozwala ona także zachować naturalny wygląd przedmiotów, ponieważ chroni je przed płowieniem i spowalnia ich proces starzenia.


Inwestycja w folie przeciwsłoneczne samoprzylepne nie jest droga w porównaniu z instalacją standardowych systemów klimatyzacji w budynkach. Korzyści możemy dopatrywać się jednak nie tylko w samej cenie, ale również innych czynnikach. Folie przeciwsłoneczne są przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia. Nie powodują alergii oraz nie zwiększają ryzyka przeziębienia występuje po przebywaniu w klimatyzowanym pomieszczeniu, dlatego też nasza efektywność w czasie pracy, energia oraz samopoczucie utrzymują się na takim samym poziomie.


Folie przeciwsłoneczne z montażem

W naszej ofercie znajdziesz folie przeciwsłoneczne ceramiczne, czyli modele pozbawione metali. Do ich wykonania wykorzystano najnowsze technologie w zakresie produkcji folii, co przekłada się na ich jakość i skuteczność. Posiadają powłokę SR, która gwarantuje ich wysoką trwałość, również podczas mycia szyb. Tego rodzaju folie przeciwsłoneczne z montażem zewnętrznym są przystosowane do aplikacji na szybach pojedynczych, refleksyjnych barwionych, zespolonych oraz zespolonych STADIP INT. Podkreślamy jednak, że podobnie jak folii z powłoką metalizowaną, nie aplikuje się ich od strony wewnętrznej.


Nasz zespół montuje wszystkie folie przeciwsłoneczne oraz folie innego rodzaju. Dzięki wyspecjalizowanym umiejętnościom oraz bogatemu doświadczeniu możemy zagwarantować każdemu z naszych klientów najlepsze efekty, przekładające się bezpośrednio na żywotność każdej folii przeciwsłonecznej przeźroczystej. To rozwiązanie, które warto zastosować we wszystkich miejscach szczególnie narażonych na intensywne oddziaływanie słońca. Jeśli pracujesz w przeszklonym biurowcu, galerii handlowej lub gdy przez okna Twojego lokalu przez większość dnia przedzierają się intensywne promienie, folie przeciwsłoneczne ceramiczne to najlepszy, bezpieczny, a zarazem dyskretny sposób ochrony.


KARTA PRODUKTU - SPECYFIKACJA TECHNICZNA :Folie przeciwsłoneczne ceramiczne - Realizacje


Folie przeciwsłoneczne na poliwęglan
Folie przeciwsłoneczne na poliwęglan Katowice
Folie przeciwsłoneczne na poliwęglan Śląsk
SZYBKA WYCENA
WYPEŁNIJ FORMULARZ

▽  FOLIE NA POLIWĘGLAN


Co wyróżnia folie na świetliki dachowe ?

Jeśli szukamy sposobu na skuteczną redukcję promieni słonecznych w halach produkcyjnych lub magazynowych, rozwiązaniem są w tym przypadku specjalistyczne folie przeciwsłoneczne na świetliki. To produkty, które jako jedyne ze wszystkich folii przeciwsłonecznych mogą zostać zaaplikowane od zewnątrz na świetlikach dachowych z poliwęglanu bez ryzyka uszkodzenia powierzchni. Folie na świetliki dachowe wyróżniają się dużą rozszerzalnością termiczną, pozwalającą im nieustannie dopasowywać się do płyt poliwęglanowych, które pod wpływem wysokich temperatur zmieniają swój rozmiar. Folie na poliwęglan mają również zdolność do przepuszczania gazu wydzielanego przez tworzywo. Są to właściwości, które gwarantują, że folie przeciwsłoneczne na poliwęglan przez długi czas utrzymują się na powierzchniach, spełniając przy tym wszystkie właściwości, jakimi charakteryzują się pozostałe folie przeciwsłoneczne. Jest to oczywiście bardzo wysoka redukcja temperatury i rażenia słonecznego (aż o 88%), rozproszenie promieni słonecznych oraz zapewnienie prywatności. Oferowane przez nas produkty blokują 99% promieni UV.


Folie na świetliki dachowe działają jak blenda fotograficzna, dlatego przedostające się przez nie światło staje się łagodniejsze i bezpieczniejsze dla naszych oczu. Ich obecność na powierzchniach pozwala również znacząco obniżyć temperaturę we wnętrzach. Folie przeciwsłoneczne na poliwęglan w wielu przypadkach stają się doskonałą, zdrowszą i przyjemniejszą alternatywą dla klimatyzacji.


Folie na świetliki dachowe z montażem

Folie przeciwsłoneczne na świetliki dostępne w ofercie naszego sklepu to przede wszystkim klasyczne folie w kolorze białym (folia ARTIKA – X), które w swoim działaniu i właściwościach możemy przyrównać do folii mlecznych. Są one przeznaczone do montażu na powierzchniach półkolistych. Folie na świetliki dachowe mogą występować także jako folie srebrne, metalizowane. W tym przypadku podobnie jak klasyczne folie przeciwsłoneczne metalizowane tworzą one efekt lustra weneckiego. W odróżnieniu od białych folii na poliwęglan najczęściej aplikuje się je natomiast na powierzchniach płaskich.


Folie przeciwsłoneczne na świetliki montujemy od góry świetlików dachowych, czyli od strony zewnętrznej, co pozwala uzyskać nam bardzo dobry i wygodny dostęp do płyt poliwęglanowych. Produkty, które dostarczamy naszym Klientom, są pokryte bezpiecznym klejem HP, który nie niszczy poliwęglanu, pozwala odgazować powierzchnię i ogranicza ryzyko transferu. Folie na poliwęglan stanowią dzisiaj najlepszy i najskuteczniejszy sposób zmniejszenia rażenia słonecznego w kluczowych miejscach na halach magazynowych i produkcyjnych – świetlikach dachowych.


KARTA PRODUKTU - SPECYFIKACJA TECHNICZNA :

Folie przeciwsłoneczne na poliwęglan - Realizacje


Folie przeciwsłoneczne Katowice
Folie przeciwsłoneczne Śląsk

NAZWA FIRMY

CHILLI-GROUP

Krzysztof Trela


ADRES FIRMY

41-709 Ruda Śląska

Hallera 18A

NIP.6342533010


ZAPRASZAMY

PN. - PT. od 9:00 do 17:00


KONTAKT Z NAMI
ZOSTAW NUMER
ODDZWONIMY

Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności i poprawnego działania strony oraz uzyskania anonimowych danych statystycznych. Klikając przycisk 'akceptuje' wyrażasz zgodę na zapis wszystkich plików cookies, oraz akceptujesz zasady bezpieczeństwa strony której pełna treść jest dostępna tutaj. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę, poprzez zmianę preferencji na stronie Zasady Bezpieczeństwa lub poprzez zmianę ustawień przeglądarki.

UWAGA MAMY AKTUALNIE ROK 2021

Twoja przeglądarka przestała być aktualizowana w 2015r

Ze względu bezpieczeństwa strony, oraz zapewnienia jej prawidłowego funkcjonowania
prosimy o korzystalie z aktualnych wersji przeglądarek takich jak CHROME i FIREFOX


POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : CHROME
POBIERZ AKTUALNĄ WERSJĘ PRZEGLĄDARKI : FIREFOX
Zalecane przeglądarki