Folie okienne Katowice
 
Montaż i usuwanie folii z szyb Śląsk Montaż i usuwanie folii z okien Katowice

Kompleksowe usługi w zakresie folii okiennych


Oferowane usługi które na celu mają zapewnić kompleksową obsługę w jednym miejscu podzieliliśmy na trzy podstawowe kategorie. W każdej znajdziesz dokładny i przykładowe zdjęcia z wykonanych realizacji. Standardowo działamy na Górnym Śląsku w Katowicach i miastach ościennych województwa, ale przy większych realizacjach wykonujemy kompleksowe montaże na terenie całego kraju.

MONTAŻ FOLII NA OKNA wszystkich modeli dostępnych na naszej stronie. W celu zagwarantowania kompleksowej obsługi i zapewnienia całości realizacji w jednym miejscu, oferujemy montaż zakupionych u nas folii okiennych bezpośrednio u klienta. Każdy typ folii okiennej wymaga innego sposobu montażu oraz zabezpieczenia po wyklejeniu dlatego jeżeli nie masz doświadczenia najlepiej zlecić to specjalistom którzy znają każdą folię. Usługi montażowe oferujemy dla produktów zakupionych w naszej firmie.

USUWANIE FOLII Z SZYB wraz z doczyszczaniem po starym kleju i przywracanie pierwotnego wyglądu okna. Jeżeli opuszczasz lokal, musisz zdać go w stanie w jakim otrzymałeś i chcesz w tym celu usunąć folie reklamowe z okien lub zależy ci na wymianie reklam na nowe to skontaktuj się z nami. Świadczymy usługi kompleksowego usuwania i zrywania starych folii okiennych z szyb wraz z doczyszczaniem a przy pełnych realizacjach połączonych z montażem nowych folii możesz liczyć na dodatkowe rabaty.

PROJEKTY GRAFICZNE FOLII REKLAMOWYCH na podstawie twojego indywidualnego pomysłu. Dla wygody naszych klientów i zapewnienia pełnej obsługi w jednym miejscu od projektu do montażu folii oferujemy usługi graficzne. Wystarczy że prześlesz nam materiały które chcesz wykorzystać na folii reklamowej lub opis jakie grafiki mają się tam znaleść a my w wykupimy je z banku zdjęć i przygotujemy projekt reklamy. Po otrzymaniu twojej akceptacji przystępujemy do druku i montażu folii na szybie.


 
Montaż wyklejanie folii okiennych
Montaż wyklejanie folii na oknach Śląsk Montaż wyklejanie folii na oknach Katowice

Montaż i wyklejanie folii na okna


Od samego początku działalności firmy, aby zapewnić pełną i kompleksową obsługę naszym klientom oferujemy ontaż zakupionych u nas folii na okna i witryny sklepowe. Każdy model folii wymaga innego podejścia, niektóre należy silikonować żeby nie doszło do utlenienia powłoki a znowu przy innych jest to nie wskazane. Dlatego zamawiając produkt i montaż w jednym miejscu masz pewność i spokojną głowę o to czy wszystko będzie prawidłowo wykonane. W większości przypadków folie wyklejamy bezpośrednio pod listwy przyszybowe aby uniknąć uszkodzenia i zatargania folii przez klienta podczas mycia okien i dodatkowo ją w ten sposób zabezpieczyć. Daje to ogromny komfort użytkowania folii i poprawia względy estetyczne gdyż nie ma żadnych widocznych cięć folii czy marginesów pomiędzy folią a uszczelką szyby. W innych przypadkach gdy nie ma możliwości rozebrania okna, krawędź folii silikonujemy pod kolor uszczelki aby stworzyć jednolitą całość, wszystko zależy od rodzaju wybranej folii. Dlatego jeżeli nie masz doświadczenia w montażu folii najlepiej zlecić to firmie która się tym zajmuje lub poprosić o dokładną specyfikację sposobu wyklejenia danej folii okiennej. Wybierz odpowiedni model dla siebie spełniający twoje oczekiwania a my zajmiemy się resztą.

Dlaczego będziesz zadowolony ze współpracy z Nami ?


» Wieloletnie doświadczenie w branży i setki wyklejonych folii
» Profesjonalny montaż folii pod listwy przyszybowe
» Dobrze znamy nasze produkty i wiemy jak się z nimi obchodzić
» Dbałość o szczegóły i szybkie terminy realizacji
» Atrakcyjne rabaty przy kompleksowych realizacjach

Realizacje z montażu folii okiennychn


 
Demontaż usuwanie folii okiennych
Zrywanie usuwanie folii z okien Śląsk Zrywanie usuwanie folii z szyb Katowice

Usuwanie i zrywanie folii okiennych z szyb


Często spotykamy się z problemem usunięcia starych folii okiennych z powierzchni szyb przez klientów którzy próbują to zrobić samodzielnie. Firmy które je wykleiły nie chcą się tego podjąć gdyż jest to bardzo pracochłonne i niewdzięczne zajęcie, a okna i witryny muszą zostać dokładnie doczyszczone ze starych folii przed aplikacją nowej reklamy lub w przypadku zdania i opuszczenia lokalu przez najemcę. Jeżeli Ciebie również spotkał ten problem i szukasz firmy do zerwania starych folii okiennych, zapraszamy do kontaktu chętnie pomożemy w pozbyciu się starej, nie atrakcyjnej reklamy. W zależności od zastosowanej folii na szybie którą trzeba zerwać i usunąć resztki kleju wykonujemy to poprzez nagrzewanie parowe lub chemicznymi środkami odtłuszczającymi czy też specjalnymi skrobakami do pozostałości po kleju który należy całkowicie usunąć z szyby przed aplikacją kolejnej nowej warstwy folii. Jeżeli będziesz zainteresowany od razu wyklejeniem nowej folii dekoracyjnej, specjalistycznej czy reklamowej w miejsce starej wykonamy to za jednym razem i jednocześnie zaoferujemy dodatkowy rabat przy tego typu kompleksowym zleceniu. Skontaktuj się z Nami, napisz jaki rodzaj folii chcesz usunąć lub wymienić na nowy, a my przygotujemy dla ciebie najlepszą ofertę.

Dlaczego będziesz zadowolony ze współpracy z Nami ?


» Całkowity demontaż każdego rodzaju folii okiennej
» Parowe doczyszczanie szyb do stanu pierwotnego
» Usunięcie wszelkich pozostałości po folii i kleju
» Przygotowanie szyby pod wyklejenie kolejnej folii
» Rabaty przy aplikacji nowej folii przez naszą firmę

Realizacje z usuwania starych folii okkiennych


 
Projektowanie folii reklamowych
Folie reklamowe z nadrukiem projekty Śląsk Folie reklamowe z nadrukiem projekty Katowice

Projektowanie graficzne folii reklamowych


Chciałbyś wykonać nowe folie reklamowe dla swojej firmy. Wiesz już jak powinna wyglądać reklama, masz ciekawy pomysł na jej wzór ale nie masz zaprzyjaźnionego grafika lub sprawdzonego studia graficznego które dobrze odczyta Twoją wizję i przeleje ją na ekran monitora a następnie na folie okienne. Skorzystaj z naszego studia projektowego, które ma jedną główną przewagę nad konkurencją. Argument ten jest bardzo prosty, dobrze znamy materiały na których drukujemy i wiemy jak przygotować projekt żeby na finalnym wydruku wyglądał tak jak powinien, czyli idealnie. Najpierw stworzymy projekt na podstawie Twojego pomysłu i przekazanych informacji oraz materiałów graficznych. Kiedy go zatwierdzisz zastanowimy się czy na pewno model folii który wstępnie wybrałeś będzie najlepszym rozwiązaniem dla tego konkretnego projektu. Może okazać się że dla tego co chcesz osiągnąć zastosowanie innego materiału czy formy reklamy da lepszy efekt i sprawdzi się dużo lepiej. Przed przystąpieniem do druku folii otrzymasz finalną wersję projektu do akceptacji. Kiedy otrzymamy Twoje potwierdzenie, i wszystko przebiega płynnie, to od chwili zatwierdzenia projektu czas potrzebny na wydrukowanie i przygotowanie materiałów do montażu to tylko dwa trzy dni robocze.

Dlaczego będziesz zadowolony ze współpracy z Nami ?


» Wszystko załatwisz w jednym miejscu od projektu po sam montaż
» Projekt przelany na folię wg Twojej wizji i pomysłu
» Doradzimy jaki materiał wybrać do Twojego konkretnego projektu
» Masz pewność że wszystko będzie przygotowane do druku jak należy
» Przed wykonaniem otrzymasz od nas projekty do zatwierdzeniaJAK PRZYGOTOWAĆ PROJEKT GRAFICZNY DO DRUKU

Realizacje z wykonanych projektów graficznych


 
Montaż i usuwanie folii z szyb
Centrum folii okiennych Katowice

CHILLI-GROUP KRZYSZTOF TRELA

NIP.6342533010 | REGON.242753918


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Usuwanie starych folii z szyb

SIEDZIBA FIRMY

41-709 Ruda Śląska
ul. Gen. Hallera 18A

Zobacz na mapie

ZAPRASZAMY

PN. - PT. 9:00 - 18:00

Wyślij wiadomość, skorzystaj z formularza


Podaj wynik mnożenia : × =

RODO : Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności strony i nie są przez nas przechowywane w celach marketingowych. Administratorem danych jest firma CHILLI-GROUP. Wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy akceptujesz zasady polityki prywatności strony dostępne tutaj.


Certyfikat Solidności

Często wyszukiwane.

usuwanie folii z szyb zrywanie usuwanie folii z okien demontaż folii okiennych wyklejanie montaż folii na szyby projektowanie graficzne folii reklamowyc z nadrukiem projekty graficzne montaż folii okiennych na oknach montaż folii okiennych na witrynach